Oferta pracy

Inżynier produkcji

WAGO Elwag Sp. z o.o.

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie i nadzór nad optymalną pracą maszyn, systemów wizyjnych i urządzeń

  • tworzenie i realizacja pomysłów optymalizujących procesy technologiczne

  • Identyfikowanie, analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów procesowych, jakościowych oraz wydajnościowych, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej, technologicznej, instrukcji stanowiskowych oraz maszynowych w celu zapewnienia wysokiej jakości procesów

  • przygotowywanie danych oraz specyfikacji technicznych potrzebnych do zamówienia części do naprawy i modernizacji urządzeń

  • organizowanie napraw i modernizacji zarówno wewnątrz firmy, jak i zlecanie ich na zewnątrz

  • zamawianie części, określanie stanów minimalnych i kontrola nad magazynem części zamiennych

  • wsparcie innych pracowników w diagnozie i usuwaniu awarii pojawiających się podczas pracy i zapobieganie ich ponownemu wystąpieniu

  • dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i standardów LEAN

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (profil: mechatronika, automatyka i robotyka, mechanika, inżyniera produkcji)

  • minimum 3- letnie doświadczenie jako technik bądź inżynier produkcji/procesu lub w utrzymaniu ruchu

  • znajomość złożonych systemów sterowania oraz układów sensoryki i pneumatyki

  • uprawnienia SEP E1

  • umiejętność rozwiązywania problem oraz zdolności organizacyjne

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (poziom B1)

  • gotowość do pracy w zakładzie produkcyjnym we Wróblowicach

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się narzędziami inżynierskimi (oprogramowaniem CAD i PLC)

  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodologię projektową

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • dedykowane szkolenia

  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, posiłki w atrakcyjnych cenach

  • darmowy parking dla pracowników

  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia

  • ZFŚS - karty podarunkowe na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych

  • bonus do 2000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy

  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „Akcja jabłko”, „Rowerowe WAGO” oraz wiele innych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Rowerowe WAGO

Od 70 lat na światowych rynkach i prawie 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

Przewiń do profilu firmy