Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

inżynier produkcji

  • Stryków, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy? Chciałbyś/ałabyś rozwijać się jako inżynier produkcji w międzynarodowej firmie? Dobrze trafiłeś/aś.

    Nr ref.: /365/02/2018/KR/10006
    Stryków
    zadania:
    • industrializacja nowych produktów i procesów
    • optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności i kosztów wytwarzania
    • rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
    • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych
    • prowadzenie projektów oraz zarządzanie grupą projektową

    oczekujemy:
    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika i elektronika, chemia)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość metod industrializacji produktów i procesów produkcyjnych
    • doświadczenia w zarządzaniu zmianami technologicznymi
    • znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • doświadczenia w prowadzeniu projektów i grupy projektowe
    oferujemy:
    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • bogaty pakiet benefitów
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47