Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produkcji

Adient Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Adient Poland Sp. z o.o.

Świebodzin

Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 77 000 pracowników w 202 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 32 krajach.

Aktualnie poszukujemy kandydata / kandydatki do Działu Produkcji na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Planowanie budżetu Działu Produkcji na poziomie poszczególnych rodzajów kosztów i miejsc ich powstawania, w tym planowanie personelu;
  • Bieżące planowanie (Forecast, Outlook) kosztów produkcji oraz analiza odchyleń;
  • Kontrola nad prawidłową ewidencją księgową i rozliczeniami controllingowymi w obszarze produkcji;
  • Zakładanie zleceń wewnętrznych, kontrola oraz prowadzenie planów działań do odchyleń;
  • Sporządzanie kalkulacji zgodnie z potrzebami i wymogami Spółki;
  • Opracowywanie planów ciągłego doskonalenia dla procesów produkcyjnych w ujęciu finansowym;
  • Udział w planowaniu procesów produkcyjnych (tj. Layout, Flowchart, Kalkulacja Produktu, Personelu);
  • Udział w projektach wewnętrznych oraz międzynarodowych z zakresu produkcji finansów, ciągłego doskonalenia.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów, produkcji;
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale produkcyjnym lub finansowym;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dokładność i odpowiedzialność;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP z zakresu modułu FI/CO/MM/SD/PP;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (świadczenia świąteczne, basen, kino, siłownia)
  • Dofinansowanie do dojazdów lub autobus pracowniczy
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego oraz dofinansowane dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.

Dołącz do Adient.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj teraz lub na adres pocztowy:

Dział Personalny, Adient Poland Sp. z o.o.,
ul. Zachodnia 78,
66-200 Świebodzin.

Ogłoszenie archiwalne