Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier produkcji

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INŻYNIERA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Szczecin
    InCom Group poszukuje

    Zadania:

    • Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie procesu produkcyjnego,
    • Optymalizowanie stanowisk pracy pod kątem ergonomii i bezpieczeństwa pracy,
    • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów,
    • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola,
    • Nadzór nad dokumentacją procesu produkcji,
    • Tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych,
    • Standaryzacja procesów produkcyjnych,
    • Tworzenie i aktualizacje PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu,
    • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych,
    • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych,
    • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych,
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, mechanika, elektryka lub pokrewne),
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym,
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń,
    • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu,
    • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji,
    • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/ETC.),
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość pakietu MS Office oraz programów CAD,
    • Znajomość systemów MRP będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Profesjonalne Międzynarodowe środowisko pracy umożliwiające rozwój zawodowy, atmosferę współpracy i zaangażowania
    • Pakiet benefitów, Multisport, Prywatna opieka medyczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.