Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produkcji - Technolog

MARCIN BAUER MARXAM PROJECT

Ujastek 11

Wzgórza Krzesławickie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i nadzór wykonania nowych produktów.

  • Pomoc w przygotowaniu i nadzorze technologicznym bieżącej produkcji.

Nasze wymagania

  • Sumienność i rzetelność wykonywanej pracy.

  • Punktualność, odpowiedzialność i dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego.

  • Podstawowa znajomość programu AutoCad na poziomie 2D lub umiejętność szybkiego wdrożenia się w program projektowy.

  • W przypadku braków wiedzy lub wyszkolenia - gotowość podnoszenia umiejętności zawodowych - wszystko organizowane na terenie firmy.

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Poziom wynagrodzenia wprost proporcjonalny do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego.

Umiejętności, które będziemy wspólnie kształcić w trakcie trwania pracy:

  • Współpraca z działem produkcyjnym przy rozwiązywaniu problemów technologicznych i technicznych dla projektowanych produktów.

  • Czytanie rysunku technicznego w pełnym zakresie wykonania detalu.

  • Projektowanie prostych elementów i zespołów metalowych.

  • Ogólna wiedza z zakresu obróbki metalu.

  • Opracowywanie procesów technologicznych.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej na poziomie podstawowym.

  • Planowanie czasu pracy.

  • Operatywność i sprawność działania.