Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produkcji

  • Tuchom (pow. kartuski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Job Description

    Jeśli chcesz tworzyć zaawansowane rozwiązania z zakresu inżynierii, być częścią zrównoważonego rozwoju w obszarze infrastruktury, przemysłu spożywczego oraz klimatu i energii, Danfoss jest firmą, w której będziesz mieć rzeczywisty wpływ na to, w którym kierunku będzie podążał świat.

    Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą gotowym do przedstawienia swoich pomysłów, firma Danfoss da Ci wolną rękę. Jeśli jesteś absolwentem lub studentem, który chce rozpocząć swoją karierę, damy Ci szereg możliwości rozwoju. Zatem zacznij pracować na rzecz inżynierii jutra — Engineering Tomorrow już dziś, w firmie Danfoss!

    Aktualnie do naszej siedzimy w Tuchomiu poszukujemy Inżyniera Produkcji, który dołączy do naszego zespołu w ramach umowy na czas określony (01.02.2020r.).
    Tuchom, Poland

    Zakres obowiązków:

    • Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych
    • Opracowywanie usprawnień w procesach produkcyjnych oraz aktywny udział w ich wdrażaniu
    • Identyfikacja i minimalizacja strat zgodnie z filozofią Lean Manufacturing
    • Analiza reklamacji
    • Udział w audytach
    • Współpraca z dostawcami maszyn, urządzeń, części oraz nowych technologii
    • Czasowe wsparcie planowania tygodniowego produkcji węzłów zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami pracy
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie jako technolog produkcji
    • Znajomość z procesów: gięcia, lutowania, montażu komponentów hydraulicznych, obróbki ślusarskiej (dodatkowym atutem będzie znajomość procesów spawania)
    • Mile widziana znajomość dyrektywy ciśnieniowej PED 2014/68/EU
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość pakietu Office
    • Znajomość podstaw obsługi programów do tworzenia rysunków technicznych – CAD
    • Komunikatywne porozumiewanie się w języku angielskim
    • Doświadczenie z zakresu utrzymania ruchu
    • Doświadczenie w strukturalnym podejściu w zakresie analizy źródeł problemów (metody: 8D, 5W, ishikawa/fishbone)
    • Mile widziane doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing
    • Mile widziana znajomość narzędzi Flow Chart, Control Plan, MSA, SPC, FMEA
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP – SAP
    • Komunikatywność
    • Innowacyjność, kreatywność
    • Rzetelność, staranność, sumienność

    Co oferujemy:
    • Dobrą atmosferę w pracy
    • Pracę w zgranym, młodym i dynamicznym zespole
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System szkoleń wew. i zew
    • Możliwość uczestnictwa w nowatorskich projektach
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
    Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.The position will be closed down once we have found the right candidate.
    Company Profile
    Watch how Danfoss is Engineering tomorrow, here.