Inżynier Produkcji w dziale inżynieryjnym

Mekoprint Cables Sp. z o.o.

Ignacego Łukasiewicza 7B

Wołomin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej (tworzenie rysunków, instrukcji pracy)

  • Definiowanie procesu (dobór narzędzi, parametrów procesu itp.)

  • Dbanie o poprawność w dokumentacji procesowej (instrukcje, karty parametrów)

  • Prowadzenie warsztatów SMED oraz definiowanie usprawnień wynikających z analizy SMED

  • Optymalizacja bieżących procesów produkcyjnych (działania w zakresie optymalizacji kosztów wytwarzania i zużycia materiałowego)

  • Identyfikowanie przyczyn problemów i wdrażanie działań zapobiegawczych

  • Przygotowywanie specyfikacji dla narzędzi produkcyjnych

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji oraz nad procesem wdrażania nowych projektów

  • Przeprowadzanie prób technologicznych oraz ich dokumentowanie

  • Szkolenie pracowników produkcyjnych z nowych produktów i procesów

  • Bliska współpracę z działem Cost Calculation, NPI, Produkcji, Jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Co najmniej 1,5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w procesach montażu, ręcznego procesu lutowania

  • Komunikatywność

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz AutoCAD

  • Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • Doświadczenie w produkcji wiązek

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji, zorientowanej na pracownika

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę sportową

  • Dobrą atmosferę w pracy wśród otwartych i kreatywnych osób

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Mekoprint to firma rodzinna, istniejąca już od ponad 65 lat. Pracujemy razem, aby wyznaczać standardy w zakresie satysfakcji Klientów, zadowolenia z pracy, odpowiedzialności społecznej i rozwoju ekonomicznego dzięki zaawansowanej, ekologicznej produkcji. Nie wytwarzamy własnych produktów. Produkujemy wyłącznie na zamówienie Klientów, a naszym najważniejszym zadaniem jest oferowanie Im najlepszej na rynku współpracy przy opracowywaniu produktów i realizacji dostaw. Wymaga to wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników – od działu produkcji po kadrę zarządzającą – którzy współpracują ze sobą, realizując wspólne cele – nasze i naszych Klientów. Dlatego właśnie dewiza brzmi: Tworzymy razem. Motto to oznacza, że cenimy dobre samopoczucie i kulturę tworzenia wartości, szybko podejmujemy decyzje i współpracujemy w ramach zespołów, działów i oddziałów. Aby to osiągnąć, potrzebujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy