Oferta pracy

Inżynier Produkcji (Wizualizacja przepływu materiału)

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Miele 4-6

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Dokumentowanie procesów produkcyjnych i logistycznych oraz przygotowywanie odpowiednich danych

  • Modelowanie procesów za pomocą oprogramowania symulacyjnego FlexSim

  • Powiązanie modeli symulacyjnych z infrastrukturą IT (ERP/MES, PLC, bazy danych)

  • Wdrożenie cyfrowej fabryki i przygotowanie modeli do planowania

  • Udział w interdyscyplinarnych zespołach projektowych składającymi się z kadry inżynierskiej, specjalistów, dostawców lub podwykonawców

  • Pozycja ekspercka w zakresie procesów produkcyjnych i relacji technicznych w obszarze produkcji poprzez prowadzenie badań zdolności procesów i analizy błędów

  • Bezpośrednio odpowiedzialny partner kontaktowy dla innych działów w zakładzie i w centrali (np. działu utrzymania ruchu, zarządzania jakością, badań i rozwoju, technologii produkcji, inżynierii przemysłowej) oraz dla dostawców zewnętrznych

  • Prowadzenie projektów usprawnień, zmian i rozbudowy oraz projektowania nowych zakładów produkcyjnych z uwzględnieniem procesów produkcyjnych, przepływu materiałów i informacji oraz parametrów kosztowych, jakościowych i czasowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność systematycznego dokumentowania i analizy procesów logistycznych

  • Doświadczenie w obsłudze programów służących do symulacji przepływu materiałów, np. FlexSim

  • Praktyczna znajomość programowania zorientowanego obiektowo (np. Python, Java, C++)

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w zakresie inwestycji typu greenfield oraz reorganizacyjnych

  • Silnie rozwinięta postawa proaktywna

  • Znajomość standardów jakościowych zgodnie z ISO 9001:2015

  • Silne myślenie/umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B2)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych i zakresie projektowania BHP

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Zrównoważoną, otwartą i nowoczesną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • transport pracowniczy

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy