Inżynier Produkcji

  • Wolica (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NEW ENERGY TRANSFER sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Wolica (pow. pruszkowski)

    New Energy Transfer Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym w obszarze zagospodarowania ciepła odpadowego i efektywności energetycznej, w szczególności specjalizującym się we wdrażaniu i komercjalizacji technologii sorpcyjnych dotyczących zagospodarowania ciepła użytkowego i odpadowego na potrzeby produkcji chłodu i wody odsolonej oraz kompleksowej realizacji projektów inwestycyjnych w wyżej wymienionej specjalizacji. ( szczegóły na www.newenergytransfer.com ).

    Poszukujemy pracowników chętnych podjąć nowe wyzwania przy pracy w bardzo przyjaznym i zgranym zespole ludzi.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Planowanie produkcji
    • Zarządzanie pracą działu produkcji
    • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych i raportowanie
    • Nadzór nad wykonaniem prac zgodnie z dokumentacją techniczną
    • Współpraca z działem projektowym i instalacyjnym

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki mechanika i budowa maszyn lub zarządzanie i inżynieria produkcji)
    • Wiedza podstawowa w zakresie spawalnictwa, obróbki metali oraz wytrzymałości materiałów,
    • Doświadczenie w pracy ze stalą czarną oraz nierdzewną
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Bardzo dobra znajomość komputera
    • Umiejętność zarządzania ludźmi
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Samodzielność,
    • Otwartość na nowe rozwiązania
    • Umiejętność szybkiego dostosowania się do zmian