Oferta pracy

Inżynier Produkcji

Energopiast Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ENERGOPIAST Sp. z o.o. poszukuje osób z wykształceniem wyższym na stanowisko:

Opis stanowiska:

Po odbyciu szkolenia i wdrożeniu osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad realizacją zamówień, zleceń produkcyjnych,
  • Koordynacja pracy pracowników produkcji,
  • Organizacja, planowanie i rozliczanie pracy produkcji,
  • Kontrola terminowości wykonywanych prac,
  • Sporządzanie i weryfikacja ofert,
  • Aktywny udział w procesie sprzedaży we współpracy z działem handlowym,
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju,
  • Okresowe mierzenie kluczowych parametrów, analiza i raportowanie wyników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy