Inżynier Produktu – Change Owner

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działaniami związanymi z wprowadzanymi zmianami

  • Koordynacja testów i pomiarów nowych komponentów

  • Zamawianie próbek nowych komponentów do partii testowych

  • Koordynowanie procesu produkcji partii testowych z nowymi komponentami

  • Analiza merytoryczna i techniczna zmian

  • Ocena wpływu i ryzyka przeprowadzanych zmian na: produkt, proces produkcyjny, dokumentację techniczną i jakościową

  • Współpraca z działami, których dotyczą wprowadzane zmiany. Działy: jakości, inżynierii procesu oraz produktu, zakupów, logistyki

  • Aktywne uczestnictwo w co tygodniowych spotkaniach z zespołem globalnym dotyczących wprowadzanych zmian (CLOR, Tech/Org Review, Mini SMT)

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zmian

  • Change Implementation Matrix

  • Wpis w systemie GES

  • Prezentacja PowerPoint

  • Pozyskiwanie niezbędnych zatwierdzeń w obrębie organizacji i poza nią

  • Kontakt z dostawcami komponentów w celu pozyskania informacji dotyczących zmian

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu procesów produkcyjnych elektroniki oraz montażu

  • Ukończone studia z dziedziny elektroniki, mechaniki lub pokrewnej (mechatronika, automatyka, robotyka, elektrotechnika)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania kart katalogowych, wymogów projektowych, plików projektowych PCB, rysunku technicznego

  • Mile widziana umiejętność zaprojektowania eksperymentu/doświadczenia i zdefiniowania/przeprowadzenia niezbędnych pomiarów w jego trakcie

  • Analityczne myślenie i inżynierskie podejście w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wymagana komunikacja z zespołem anglojęzycznym, prezentowanie w języku angielskim i przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim)

  • Dobra znajomość pakietu office

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Udział w uruchomieniu nowej linii produkcyjnej, dedykowanej do samochodów elektrycznych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesieczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Szkolenie zewnętrzne z zakresu automatyki

  • Opiekę merytoryczną doświadczonego teamu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BorgWarner Mobility Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.