Oferta pracy

Inżynier Produktu

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie produktów (przewody klimatyzacyjne)

  • Ciągle doskonalenie produktów pod kątem redukcji braków oraz kosztów

  • Identyfikacja oraz implementacja wymagań klienta w projektowany produkt

  • Przygotowywanie dokumentacji 3d w CATIA V5

  • Przygotowywanie rysunków wykonawczych wyrobów oraz komponentów z uwzględnieniem wymagań

  • Udział w spotkaniach projektowych z klientem

  • Ścisła współpraca z działami zakupów, zarządzania projektem, produkcji oraz laboratorium

  • Udział w spotkaniach FMEA

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki inżynierskie (specjalizacja: mechanika)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, pozwalającym na swobodną konwersację

  • Znajomość zasad tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość zagadnień technologii i budowy maszyn, wytrzymałości materiałów

  • Mile widziana znajomość metod wytwarzania komponentów (obróbka skrawaniem, wtrysk)

  • Znajomość analiz FMEA (DFMEA)

  • Dobra, praktyczna znajomość obsługi Catia V5 (NX7 – mile widziany)

  • Kreatywność i innowacyjne myślenie

  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym

  • Realny wkład w rozwój pojazdów wiodących producentów na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Pakiet pozapłacowych benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem w tytule maila „Inżynier Produktu”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach należy do jednej z największych w Polsce grup przemysłowych - Grupy Kapitałowej BORYSZEW S.A. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu działającą w branży motoryzacyjnej, która obecnie jest jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia dla przemysłu motoryzacyjnego, z zakładami w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy