Logo Pracuj.pl

Inżynier Produktu

Reka Rubber Polska Sp. z o.o.O firmie

Reka Rubber Polska Sp. z o.o.

Trzcielińska 4

Dopiewo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kalkulacji nowych produktów,
  • przygotowywanie dokumentacji do wdrożenia nowych produktów,
  • aktualizowanie dokumentacji produktów,
  • wsparcie techniczne dla działów produkcyjnych,
  • wsparcie techniczne projektów klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • umiejętność obsługi programów komputerowego wspomagania projektowania (w tym AutoCad Inventor),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • elastyczność i komunikatywność.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie dojazdu do pracy,
  • dodatek za obecność w czasie pandemii,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne,
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu,
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport i inne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dodatek za obecność

REKA RUBBER Polska sp. z o.o. jest jednym z liderów w obszarze projektowania i produkcji elementów gumowych dla sektora motoryzacyjnego. Przedsiębiorstwo jest częścią międzynarodowej organizacji z kapitałem fińskim. Od momentu powstania firma charakteryzuje się dynamicznym rozwojem i poszerzaniem obecności rynkowej.

Inżynier Produktu, Trzcielińska 4, Dopiewo (pow. poznański)