Oferta pracy

Inżynier Produktu

REMONTOWA LIGHTING TECHNOLOGIES S.A.O firmie

REMONTOWA LIGHTING TECHNOLOGIES S.A.

Na Ostrowiu 1

Gdańsk

Remontowa Lighting Technologies S.A. - gdański producent oświetlenia przemysłowego - firma z ponad 60-letnią tradycją, należąca do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych produktów (oprawy oświetleniowe)
  • Opracowanie dokumentacji materiałowo-technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej będących kolejnym uaktualnianiem dokumentacji lub wynikających z postępu technicznego
  • Rozwój istniejących rozwiązań technicznych oraz wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień
  • Dobór i organizowanie procesów technologicznych w zakresie produkcji
  • Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa
  • Podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności
  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektrotechnika, automatyka)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i oprogramowania 3D i CAD – mile widziana umiejętności pracy z programem SolidEdge, AutoCAD
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu i motywacja do osiągnięcia sukcesu

Oferujemy:

  • Umowę o prace
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosfera
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Aplikacje proszę przesyłać poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj teraz” lub
80-958 GDAŃSK
UL.NA OSTROWIU 1
Informujemy, że Administratorem danych jest Remontowa Lighting Technologies S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Na Ostrowiu 1. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

Mają Państwo prawo do wycofania zgody na przetwarzane danych osobowych w każdym czasie, co nie wpływa na prawidłowość przetwarzania do czasu wycofania zgody. Mają też Państwo prawo do dostępu do swoich danych, otrzymywania ich kopii, poprawiania, ograniczania i usunięcia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym art. 22¹ Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestniczenia w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy