Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produktu

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy globalnym dostawcą najwyższej jakości produktów, usług i indywidualnych rozwiązań do przygotowywania żywności zarówno w domu, jak i gastronomii.

    Grupa Franke z siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria) zatrudnia 8 576 pracowników w 66 krajach
    na całym świecie.

    Produkcja odbywa się w 40 zakładach a sprzedaż prowadzona jest w 108 filiach na świecie.

    Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad istniejącymi produktami, zapewnienie systemowej zgodności danych dotyczących produktów
    • tworzenie koncepcji oraz wdrażanie nowych produktów
    • optymalizacja produktów pod względem funkcjonalnym oraz kosztowym
    • definiowanie wymagań dla produktów oraz tworzenie dokumentów zapotrzebowania na nowy produkt
    • współpraca przy projektowaniu produktów
    • współpraca przy tworzeniu ofert oraz zamówień dla klientów
    • wsparcie techniczne dla wszystkich działów firmy oraz klientów krajowych i zagranicznych
    • koordynacja projektów oraz akcji związanych z produktami firmy

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowany kierunek mechaniczny)
    • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w pracy związanej z meblami i urządzeniami przeznaczonymi dla gastronomii będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • umiejętność czytania rysunków technicznych
    • umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pakiet medyczny, karta sport, możliwość nauki języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski)
    • wsparcie ze strony przełożonego oraz członków zespołu
    • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów
    • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku