Oferta pracy

Inżynier Produktu i Procesu

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. oO firmie

Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o. o

Kurczaki 132

Łódź

    • Obecność w 45 krajach
    • 88.000 pracowników na świecie
    • Ponad 600 pracowników w Oddziale Produkcyjnym w Łodzi
    • Ponad 500.000 produktów w ofercie
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania w zakresie pneumatyki i sterowania przepływem mediów
  • Szerokie spektrum obsługiwanych branż:
    • Branża przemysłowa
    • Branża procesowa
    • Branża medyczna
    • Automatyka maszyn

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie i wdrażanie nowych produktów do produkcji, prowadzenie projektów transferów produktów a także projektowanie przyrządów, narzędzi i urządzeń technicznych. W zakresie odpowiedzialności jest również wsparcie technologiczne wydziałów produkcyjnych, zapewnienie ciągłości i efektywności procesu produkcyjnego, ciągłe doskonalenie procesów oraz ich optymalizację.

Twoją przyszłą rolą będzie:

  • Prowadzenie projektów transferów oraz lokalizacji produkcji
  • Planowanie i wdrażanie nowych produktów – nowych uruchomień
  • Projektowanie przyrządów, narzędzi, urządzeń
  • Nadzorowanie, optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych pod względem czasu, kosztów, jakości i wydajności produkcji przy użyciu filozofii i narzędzi Lean Manufacturing
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych, wdrażanie działań korygujących i doskonalących
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Nadzór nad modułem technologii systemu ERP, opracowywanie i wprowadzanie BOM do  systemu, parametryzacja pozycji
  • Współpraca z innymi działami firmy w Polsce i za granicą
  • Zapewnienie wsparcia technologicznego oraz merytorycznego w zakresie budowy produktu dla obszarów produkcyjnych oraz innych działów firmy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie inżynierskie mechaniczne, elektryczne lub podobne,
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność czytania oraz sporządzania dokumentacji technologicznej,
  • Znajomość narzędzi i zagadnień związanych z Lean Manufacturing,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

A co możemy Ci zaoferować?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w solidnej, międzynarodowej firmie która ceni „work-life balance",
  • Wsparcie w początkowym 3 miesięcznym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników”,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy,
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę,
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • Elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy,
  • Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie,
  • Bardzo atrakcyjne benefity w ramach zakładowego funduszu socjalnego, np. karta podarunkowa na Święta, paczki świąteczne dla dzieci Pracowników,
  • Integracyjne spotkania i imprezy okolicznościowe w świetnej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy