Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produktu (k/m)

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o.

  • Linowiec (pow. starogardzki)

    Linowiec (pow. starogardzki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w zaawansowanym planowaniu jakości (APQP),

  • współpraca z klientami w zakresie wdrażania i produkcji wyrobów,

  • przygotowanie podstawowych informacji do wdrożenia (oprzyrządowanie i normy czasowe),

  • analiza, planowanie i techniczne przygotowanie produkcji nowych wyrobów oraz wdrażanie zmian konstrukcji wyrobów,

  • projektowanie i przygotowanie oprzyrządowania technologicznego (do produkcji i kontroli),

  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,

  • tworzenie i aktualizowanie instrukcji stanowiskowych i operacji,

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad jej rozpowszechnianiem,

  • tworzenie i aktualizowanie norm materiałowych i czasowych MRP II,

  • optymalizacja procesu produkcyjnego pod kątem wdrażania nowych narzędzi zarządzania produkcją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne/kierunkowe,

  • znajomość zagadnień technicznego przygotowania produkcji,

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej,

  • praktyczne doświadczenie w używaniu PC (MS Word, Excel, AutoCAD),

  • znajomość używania systemów MRP II,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • ogólną znajomość systemów jakości ISO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wiązek kablowych. Nasi klienci są dla nas bardzo ważni.

Jesteśmy obecni na 4 kontynentach, w 16 krajach. W Polsce posiadamy dwa zakłady produkcyjne – w Linowcu oraz w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy