Oferta pracy

Inżynier Produktu

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie do produkcji nowych modeli jachtów na bazie dokumentacji dostarczonej przez biuro projektowe oraz nadzór i aktualizacja dokumentacji dla modeli seryjnych,

  • Dostosowywanie dokumentacji technicznej do potrzeb specyfiki produkcji,

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających produkcję jachtów,

  • Koordynowanie wprowadzania zmian projektowych w produkcie,

  • Wsparcie techniczne działów produkcyjnych

  • Projektowanie wyposażenia technologicznego i konstrukcji stalowych wykorzystywanych do produkcji jachtów,

  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej (rysunki, obliczenia, zestawienia materiałowe).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

  • Bardzo dobra umiejętność czytania i analizowania rysunków technicznych pod względem wykonalności i zagrożeń,

  • Znajomość programów środowiska CAD,

  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów,

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim lub niemieckim,

  • Komunikatywność, energia i chęć do podejmowania nowych wyzwań.

Mile widziane

  • Pasja żeglarska lub doświadczenie zawodowe w branży jachtowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy,

  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy,

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. zwycięzca konkursu Pracodawca Roku organizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą to firma stawiająca na rozwój swoich pracowników. Jesteśmy liderem w produkcji luksusowych jachtów żaglowych i motorowych. Nasz sukces to wynik połączenia pasji, umiejętności, doświadczenia i nowoczesnych technologii. Jachty wybudowane w naszej firmie są znane i nagradzane na całym świecie, doceniane przez pasjonatów żeglarstwa i mistrzów regatowych.

Przewiń do profilu firmy