Oferta pracy

Inżynier produktu

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

  • Zeusa 2, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Zeusa 2

Mierzyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach doskonalących produkty i procesy produkcyjne.

  • Prowadzenie transferów produkcji z Danii do Polski oraz aktywności NPI (new product introduction) od etapu uruchomienia produkcji prototypowych po wdrożenie produktu do regularnej produkcji.

  • Implementacja zmian inżynieryjnych w ramach dokumentacji i BOM za pomocą systemu Enovia (Product Lifecycle Management System).

  • Tworzenie oraz aktualizacja modeli 3D i rysunków 2D.

  • Wsparcie działu produkcji przy rozwiązywaniu problemów technicznych i jakościowych.

  • Współpraca z innymi oddziałami grupy Diagnostics zlokalizowanymi m.in. w USA i Danii.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe techniczne;

  • posiadasz dobrą znajomość środowiska Solidworks, Microsoft Office (Word i Publisher);

  • masz doświadczenie w pracy z systemami ERP i PLM;

  • pracowałeś/łaś minimum 1 rok na podobnym stanowisku – duży atut;

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • jesteś osobą komunikatywną, dokładną i sumienną.

To oferujemy

  • szansę poznania nowoczesnych procesów produkcyjnych;

  • realny wpływ na finalny kształt procesu produkcyjnego;

  • uczestnictwo w szkoleniach zawodowych w celu podniesienia kompetencji;

  • wsparcie dedykowanej osoby, która będzie przy Tobie od pierwszego dnia;

  • możliwość pracy w nowoczesnej lokalizacji wybudowanej na potrzeby biznesu DGS Diagnostics w Rosówku;

  • możliwość pracy przy projektach z zakresu usprawnienia lub wdrożenia procesu/produktu jako lider lub członek grupy projektowej;

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w którym będziesz używać języka angielskiego i okazjonalnie podróżować za granicę (np. do Danii);

  • wiele ciekawych benefitów (np. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownię firmową i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Nasz zespół składa się z 15 osób, które wspierają różne obszary produkcyjne firmy. Szukamy Ciebie ponieważ chcemy, abyś wsparł w działaniach inżynieryjnych nasze marki. Poznaj z bliska branżę instrumentów medycznych i stań się ekspertem w dziedzinie inżynierii produktu uzyskując unikalne kompetencje.

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy