Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produktu

  • Mysłowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów.

    Od 30 lat poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, finansowej, budowlanej, produkcyjnej, IT oraz BPO/SSC.

    Whoohoo posiada obecnie 30 oddziałów, zlokalizowanych w 4 krajach i zatrudnia 4 000 osób. Wrocławski zespół Whoohoo Poland tworzy 11 konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mysłowice

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i wdrażanie struktur produktów.
    • Poszerzanie i budowanie wiedzy oraz doświadczenia odnośnie produktów.
    • Zarządzanie ryzykiem w zakresie produktów, w tym zmianami konstrukcyjnymi.
    • Ciągła i systematyczna optymalizacja oraz poprawa procesu produkcji,
    • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla produkcji;
    • Współuczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych i reklamacji Klienta.
    • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów wraz z opracowywaniem i wdrażaniem adekwatnej dokumentacji technicznej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Doświadczenie min.3 lata na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość rysunku technicznego (w tym mile widziana znajomość
      schematów elektrycznych);
    • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację;
    • Praktyczna znajomość programów CAD 2D/3D i Microsoft Office;
    • Znajomość zagadnień z zakresu Problem Solving, Six Sigma, Lean Manufacturing
      – mile widziane;
    • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne.
    • Doświadczenia w pracy z systemami ERP, mile widziana znajomość IFS

    Oferujemy:

    • Dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy;
    • Dofinansowanie do kursów językowych;
    • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover;
    • Dofinansowanie karty Multisport / biletów do kina;
    • Grupowe ubezpieczenie na życie;
    • Owocowe czwartki;
    • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości.
                                                Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14986