Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produktu

EC Engineering Sp. z o.o.O firmie

EC Engineering Sp. z o.o.

659

Podłęże (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja produktów i procesów produkcyjnych, w tym wdrażanie przyrządów usprawniających procesy i poprawiających jakość

  • Prowadzenie dokumentacji produktowej i produkcyjnej

  • Zarządzanie Zmianą w produktach

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w produktach

  • Prowadzenie testów prototypów i testów produktów po modyfikacjach konstrukcyjnych

  • Przeprowadzanie analiz technicznych przyczynowo - skutkowych

  • Nadzór nad wybranymi produktami firmy

  • Przygotowywanie zestawień i statystyk

  • Wspomaganie procesu projektowania zmian konstrukcyjnych

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów na kierunku technicznym (zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, mechanika lub pokrewne)

  • Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego i podstaw projektowania

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD: Catia V5, opcjonalnie: ProE / Creo 2, AutoCAD

  • Znajomość metod wykonywania analiz technicznych, np. FMEA, 8D, 5Why, diagram Ishikawy, itp.

  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • Samodzielność

  • Znajomość j. angielskiego. Dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny

  • Bardzo dobra atmosferę pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata