Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produktu

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla naszego klienta z sektora motoryzacyjnego, dostarczającego nowoczesne rozwiązania technologiczne dla pojazdów samochodowych na całym świecie, szukamy osoby na stanowisko:

    (mazowieckie)

    PE/WAW/0818
    Zakres obowiązków:
    • Rozwój produktu i nadzór nad jego zmianami w procesie produkcji
    • Odpowiedzialność za konstrukcję i analizę potencjalnych wad produktu, kontrolę zmian, analizę kosztów, planowanie, zarządzanie danymi technicznymi produktu w fazie produkcji
    • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych przy ścisłej współpracy z inżynierami procesu produkcji
    • Ścisła współpraca z zagranicznymi centrami technicznymi w zakresie konstrukcji produktów, ich modyfikacji i kosztów
    • Nadzór i kreowanie inicjatyw redukcji kosztów materiałowych
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie zawodowe w przemyśle motoryzacyjnym i/lub elektronicznym
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość produktów elektronicznych, zarządzania procesem ich rozwoju
    • Mile widziana znajomość: C++, Visual Basic, Baz Danych
    • Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu
    • Zdolność do skutecznego komunikowania złożonych problemów
    • Mile widziana znajomość innych języków obcych (europejskie, azjatyckie)
    Oferta:
    • Stabilne warunki zatrudnienia w intensywnie rozwijającej się organizacji
    • Możliwość wzięcia udziału w innowacyjnych projektach w zakładzie automotive
    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl