Oferta pracy

Inżynier produktu

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – firmy inżynieryjnej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: PEW/MP/0721

Zadania:

  • Udział w projektach dot. rozwoju/optymalizacji produktu realizowanych na potrzeby różnych klientów
  • Analiza struktury kosztów
  • Analiza istniejących produktów, w tym praca w laboratorium z fizycznym podzespołem
  • Poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań dot. produktu, użytych materiałów, złożeń czy technologii produkcji
  • Wsparcie klienta we wdrożeniu zaproponowanych zmian
  • Współpraca z Inżynierami różnych branż oraz klientami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w obszarze rozwoju produktów jako Inżynier produktu, R&D, produkcji lub procesu
  • Znajomość procesów analizy i rozwoju produktów (designing/cost engineering/value engineering/DFMEA)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy z biznesem
  • Umiejętności analityczne
  • Gotowość do pracy w Centrum Technicznym we Wrocławiu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, głównie w Europie (docelowo do 50% czasu pracy)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące system premiowy
  • Benefity w postaci karty sportowej, karty lunchowej, opieki medycznej
  • Pracę pozwalającą na kreatywne działania i realizację własnych pomysłów
  • Możliwość angażowania się w ciekawe i rozwojowe projekty dot. różnych branż (motoryzacja, lotnictwo, przemysł ciężki, telekomunikacja, farmacja, produkty medyczne, opakowania i wiele innych)
  • Wsparcie w postaci mentoringu oraz udział w szkoleniach
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia
  • Elastyczne godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne