Logo Pracuj.pl

Inżynier - Produktu & Procesu

Scania Production Słupsk S.A.O firmie

  • Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Scania Production Słupsk S.A.

Grunwaldzka 12

Słupsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących produktu oraz procesu,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości produktów, efektywności, aspektów BHP oraz ochrony środowiska,
  • udział w projektach modyfikujących produkt,
  • przygotowanie procesu produkcyjnego podwozia autobusowego,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną,
  • tworzenie i opracowywanie list materiałowych i operacji technologicznych,
  • definiowanie i optymalizacja czasów wykonania operacji,
  • weryfikowanie rozwiązań konstrukcyjnych pod kątem ich wykonalności,
  • wsparcie technologiczne pracowników linii montażowej,
  • przygotowywanie i analiza instrukcji produkcyjnych i technologicznych oraz ich wprowadzanie na produkcję poprzez szkolenia wewnętrzne,
  • realizacja zadań projektowych zgodnie z procesem rozwoju produktu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z mechaniką i budową maszyn,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość ogólnych zagadnień mechaniki,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • dobre posługiwanie się językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
  • umiejętność korzystania i sporządzania dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność oraz samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • udział w projektach na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym,
  • rozwój umiejętności zawodowych i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • codzienny kontakt z językiem obcym,
  • planowanie i rozwój kariery.

W związku z przeniesieniem produkcji podwozi K-Chassi do naszej fabryki w Słupsku poszukujemy Inżynierów Produkt & Proces!

Inżynier - Produktu & Procesu, Grunwaldzka 12, Słupsk