Oferta pracy

Inżynier Produktu / Product Engineer

Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o. o.

  • Cielmicka 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cielmicka 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie rozwojem pianek PUR dla foteli samochodowych (BMW) od fazy RFQ aż po produkcję seryjną.

  • Sprawdzanie wymagań klienta pod kątem technicznym oraz wykonalności w czasie.

  • Nadzór nad testami oraz walidacją pianek.

  • Tworzenie analiz DFMEA.

  • Współpraca z CAD Designers przy tworzeniu modeli 3D oraz dokumentacji 2D.

  • Kooperacja z zespołami projektowymi w Europie.

  • Raportowanie wprowadzanych zmian.

  • Praca w systemie Teamcenter w swoim obszarze odpowiedzialnoś

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w branży Automotive Tier 1.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektowaniu pianek/foteli samochodowych.

  • Podstawowa znajomość oprogramowania CAD - CATIA.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w ekonomicznie stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%).

  • Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, nagroda frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna, dofinansowanie do posiłków, multisport, szkolenia językowe, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Centrum Techniczne w Tychach powstało w 2010 roku i zajmuje się projektowaniem oraz modyfikacją poszyć do foteli samochodowych - od fazy początkowej, aż do seryjnej produkcji. Ponadto, tworzy oraz modyfikuje pianki PUR, a także szyje poszycia prototypowe. Jest wsparciem i partnerem dla europejskich centrów technicznych.

Przewiń do profilu firmy