Inżynier Produktu

  • Rzeszów, Rogoźnica (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TEREZ
    Performance Polymers

    Your Specialist for
    Oferta Pracy

    TEREZ Performance Polymers jest producentem zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, E&E oraz produktów konsumenckich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER PRODUKTU

    OBOWIĄZKI:
    • przetwarzanie zapytań (cena, dostępność, daty dostawy),
    • sporządzanie kalkulacji cenowych,
    • definiowanie produktów standardowych i utrzymywanie zapasów, monitorowanie stanu zapasów komunikacja z dostawcami,
    • zarządzanie procesem zakupowym surowców (dostępność, ceny, alternatywy, parametry techniczne),
    • ścisła współpraca z Działami Rozwoju, Łańcucha Dostaw, Logistyki i Produkcji w zakresie prowadzonych projektów.

    WYMAGANIA:
    • płynna znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: Inżynieria Chemiczna, studia z obszaru polimerów, inżynierii procesu),
    • min. 2 lata doświadczenia w organizacji działającej w obszarze tworzyw sztucznych (inżynier produkcji, inżynier procesu, inżynier aplikacji, inżynier sprzedaży),
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
    • praktyczne umiejętności wykorzystania systemów CRM,
    • łatwość w przyswajaniu wiedzy merytorycznej i umiejętności analityczne,
    • bardzo dobra znajomość programu Excel.

    OFERUJEMY:
    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • sprawiedliwy i przejrzysty system wynagrodzeń doceniający zaangażowanie i posiadane kwalifikacje,
    • środowisko pracy otwarte na potrzeby pracowników,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury
      organizacyjnej firmy,
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom
    Zgodnie z art. 6 ust. 1 a Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1), informujemy, że:
    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o. z siedzibą w Rogoźnicy 304, 36-060 Głogów Małopolski, e-mail: [email protected]
    2. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych będą przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody, która została przez Pana/Panią wyrażona poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    3. Dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy dla celów rekrutacyjnych.
    4. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    6. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania lub wycofania zgody na przetwarzanie danych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
    7. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).