Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produktu - samodzielne stanowisko

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – dostawcy mobilnych informacji pasażerskich - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref. IPP/02/18

    Obowiązki:

    • Opracowywanie dokumentacji technicznej produktów,
    • Weryfikowanie i wdrażanie zmian konstruktorskich,
    • Współtworzenie i definiowanie prototypów produktów,
    • Wykonywanie testów,
    • Wdrażanie projektów do produkcji,
    • Rozwiązywanie problemów,
    • Optymalizacja procesów,
    • Wykonywanie i nadzór nad dokumentacją procesową.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
    • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, budową, produkcją oraz testowaniem wyrobów elektronicznych,
    • Znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w branży elektronicznej,
    • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej w programie AutoCad,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Samodzielność w działaniu.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Samodzielne stanowisko,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
    • Bogaty pakiet socjalny,
    • Współpracę z liderami w branży.
    Kandydatów spełniających powyższe kryteria zapraszamy do przesyłania CV za pomocą przycisku aplikowania
    (w tytule e-mail podając nr ref)
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

    Agencja Zatrudnienia nr 10554