Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produktu

GERDA Sp. z o.o.

Sokołowska 49

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie trendów rynkowych i działań konkurencji

  • weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami

  • nadzór nad wykonaniem prototypów

  • rozwój powierzonej grupy produktów

  • wsparcie Działów Sprzedaży i Systemowego Wsparcia Sprzedaży poprzez tworzenie konfiguracji produktów

  • współpraca z Biurem Konstrukcyjnym i Technologicznym oraz z Pionem Logistyki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub pokrewne),

  • oferta skierowana do absolwentów oraz studentów

  • podstawowa znajomość procesów technologicznych

  • znajomość programów MS Office, AutoCad

  • samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • bogaty pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, opieka medyczna, dofinansowanie do pakietów sportowych i inne

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. Nasza długoletnia obecność na rynku to potwierdzenie, że produkty GERDA są chętnie wybierane przez klientów i cenione za solidność, wytrzymałość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy stawiają na nowoczesne technologie, szukają najlepszych rozwiązań i z każdym nowym projektem podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.