Oferta pracy

Inżynier Produktu

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Wiosenna 10

Śrem

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część grupy B&C International - jest firmą produkcyjną z kapitałem holenderskim zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie łączyć oczekiwania naszych klientów z możliwościami produkcyjnymi naszej firmy oraz wdrażać nowe produkty do produkcji i obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: Śrem

Jako Inżynier Produktu w naszej firmie staniesz się ekspertem w dziedzinie podległej grupy produktowej od momentu powstania koncepcji danych produktów do chwili wycofania ich z produkcji.

Do Twoich głównych celów należeć będą:
  • Aktualność specyfikacji produktowych
  • Wdrożenie projektów na czas
  • Redukcja odpadu produkcyjnego

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • Zarządzanie dokumentacją produktową, w tym dbałość o spójność danych
  • Nadzór nad testowaniem i wdrażaniem nowych produktów/kolekcji do produkcji - w tym zakresie ścisła współpraca z Działami: Produkcyjnymi, Jakości, Technicznym, Logistyki oraz Inżynierem Procesu
  • Stały kontakt z klientem dotyczący wdrażanych produktów oraz zmian w istniejących produktach
  • Analizowanie problemów związanych z funkcjonalnością i jakością produktów oraz poszukiwanie możliwości ich rozwiązania
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów produktów - w tym współpraca z dostawcami materiałów i komponentów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć ciągłego doskonalenia wiedzy z zakresu inżynierii wytwarzania produktów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami typu AutoCad oraz pakietem MS Office - w szczególności Excel
  • Orientacja na realizację celu oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Terminowość, dokładność
  • Mile widziane doświadczenie lub wiedza w zakresie metodologii projektowej
  • Mile widziane umiejętności trenerskie oraz doświadczenie w zakresie szkolenia pracowników
Nasza oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, Multisport, możliwość dofinansowywania szkoleń
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zmotywowanym zespole

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulami zawartymi pod ogłoszeniem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujmy się w wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy