Oferta pracy

Inżynier Produktu

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

  • Wiosenna 10, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wiosenna 10

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dokumentacją produktową, w tym dbałość o spójność danych

  • Nadzór nad testowaniem i wdrażaniem nowych produktów/kolekcji do produkcji - w tym zakresie ścisła współpraca z Działami: Produkcyjnymi, Jakości, Technicznym, Logistyki oraz Inżynierem Procesu

  • Stały kontakt z klientem (także w j. angielskim) dotyczący wdrażanych produktów oraz zmian w istniejących produktach

  • Analizowanie problemów związanych z funkcjonalnością i jakością produktów oraz poszukiwanie możliwości ich rozwiązania

  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów produktów - w tym współpraca z dostawcami materiałów i komponentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Chęć ciągłego doskonalenia wiedzy z zakresu inżynierii wytwarzania produktów

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office - w szczególności Excel

Mile widziane

  • Doświadczenie lub wiedza w zakresie metodologii projektowej

  • Umiejętności trenerskie oraz doświadczenie w zakresie szkolenia pracowników

  • Znajomość programu AutoCad

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, Multisport, możliwość dofinansowywaniu szkoleń

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zmotywowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Jako Inżynier Produktu w naszej firmie staniesz się ekspertem w dziedzinie podległej grupy produktowej od momentu powstania koncepcji danych produktów do chwili wycofania ich z produkcji.

Do Twoich głównych celów należeć będą:

• Aktualizacja specyfikacji produktowych

• Prowadzenie projektów wdrożeniowych nowych produktów

• Wsparcie techniczne działu produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujmy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulami zawartymi pod ogłoszeniem.

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy