Oferta pracy

Inżynier produktu

BACKER OBR Sp. z o.o.

  • Skandynawska 2, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skandynawska 2

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie wyrobów zgodnie z wymaganiami technicznymi klienta,

  • Identyfikacja potrzeb w zakresie narzędzi produkcyjnych i nowych komponentów.

  • Nadzór nad wykonywaniem wzorów (prototypów) zaprojektowanych wyrobów oraz wdrażaniem wyrobów do produkcji seryjnej.

  • Nadzór nad projektem i zatwierdzanie wyrobu zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

  • Aktywny udział w przygotowaniu i realizacji planu sprzedaży oraz opracowywanie dokumentacji technicznej w systemie ERP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane inżynier mechanik/elektronik/elektryk).

  • Umiejętność projektowania w systemie 2D /3D (AutoCAD,SOLIDWORKS).

  • Znajomość zagadnień jakościowych (FMEA, PLAN KONTROLI, PPAP).

  • Kreatywność, samodzielność.

  • Umiejętność analizy i optymalizacji kosztów w odniesieniu do komponentów i procesu.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość systemu ERP.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie.

  • Odpowiednie narzędzia pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań i projektów w międzynarodowym środowisku, udział w szkoleniach oraz wyjazdach zagranicznych.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Świąteczne świadczenia pieniężne.

  • Paczki świąteczne.

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Dofinansowanie programu kafeteryjnego Sodexo.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z managerem

3

Spotkanie z managerem i dyrektorem

Pozwól sobie na rozwój pełen energii, zainspiruj się - Backer OBR!

Jesteśmy prężnie działającym, wiodącym producentem grzałek elektrycznych i elementów grzejnych. Jako pracodawca dbamy o atmosferę panującą w naszej firmie, chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że firma dba o jego potrzeby, rozwój i dobre samopoczucie dlatego każdy pracownik ma możliwość rozwoju oraz wszyscy, niezależnie od stanowiska jesteśmy ze sobą na "ty”.

Wspieramy i inicjujemy rozwój naszych pracowników, dofinansowując oraz organizując im udział w szkoleniach, kursach oraz studiach podnoszących kwalifikacje zawodowe, a zarazem poziom wykształcenia. Umożliwiamy poznawanie nowoczesnych technologii i działanie w międzynarodowym środowisku opierające się na wysokich standardach jakości i zarządzania.

Przewiń do profilu firmy