Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produktu

WeWire Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Strzelce Opolskie

    Strzelce Opolskie, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie pełnej dokumentacji w celu wdrożenia projektu do produkcji seryjnej oraz zmian inż. na produktach w produkcji seryjnej

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Opracowywanie, kalkulacja oraz zarządzanie zmianami inż. w firmie

  • Wdrażanie projektu lub zmiany inżynieryjnej w ramach założonego harmonogramu i budżetu, zgodnie z metodologią APQP

  • Współpraca z innymi działami firmy w Polsce oraz zagranicą.

  • Zgłaszanie i wdrażanie usprawnień w oddziałach firmy, w tym proceduralnych

  • Udział w interdyscyplinarnych projektach lub zmianach oraz rozwiązywaniu problemów w firmie

Nasze wymagania

  • Wyższe – preferowane techniczne

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office

  • Znajomość APQP i zarządzania zmianą, znajomość AutoCAD oraz SAP

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność współpracy w grupie

Mile widziane

  • Mile widziana będzie znajomość procesów produkcyjnych, znajomość wymagań branży motoryzacyjnej, schematów elektrycznych, doświadczenie w kalkulacji kosztów projektu,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w nowoczesnej fabryce oraz z doświadczonym zespołem

  • Ciekawe międzynarodowe projekty i wyzwania

  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeWire Poland Sp. z o.o. Sp. k.

WeWire w Polsce

Grupa Coroplast zaczęła pisać pierwszy rozdział swojej historii sukcesu w Polsce wraz z założeniem fabryki w Dylakach w 1994 roku. W międzyczasie, w dwóch różnych lokalizacjach świadczymy produkcję dla jednostek biznesowych Grupy Coroplast – Coroflex i WeWire.

Przewiń do profilu firmy