Oferta pracy

Inżynier Produktu

Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.O firmie

Recaro Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

Dożynkowa 1

Świebodzin

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem GRUPY RECARO.
Zajmujemy się produkcją foteli do samolotów. Współpracujemy z dostawcami i producentami branży lotniczej z całego świata.
W związku z planami dalszego rozwoju poszukujemy odpowiednich kandydatów do objęcia następującego stanowiska:

INŻYNIER PRODUKTU

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za projektowanie obecnych i nowych produktów, przy zastosowaniu nowatorskich rozwiązań;
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 2D oraz 3D;
  • Wprowadzanie zmian oraz usprawnień do produktów już istniejących;
  • Nadzór nad powierzonymi projektami;
  • Ustalanie technologii i kontrola procesu wytwórczego;
  • Uczestnictwo w procesie uruchamiania wyrobów prototypowych;
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy z programami komputerowymi wspomagającymi projektowanie oraz przygotowanie rysunków (CAD. Assyst / AutoCAD);
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (dużym plusem będzie praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym o podobnym charakterze)
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Innowacyjność, zaangażowanie i chęć dalszego rozwoju;
  • Samodzielność;
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość;
  • Umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Umowę o prace
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Wczasy pod gruszą
  • Świadczenia świąteczne
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nagrody roczne
  • Szkolenia zewnętrzne i podnoszenie kwalifikacji
  • Inicjatywy sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.
ul. Dożynkowa 1
66-200 Świebodzin

lub za pomocą przycisku:
Informacje o firmie można uzyskać na naszej stronie internetowej:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz zawarcie klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę RECARO Aircraft Seating sp. z o.o.  z siedzibą w Świebodzinie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.” Dodatkowo, jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem także w innych rekrutacjach, prosimy o dopisanie zdania: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ww. spółkę moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy.” Na adres RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o., ul. Dożynkowa 1,66-200 Świebodzin lub [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy