Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produktu

Aztec International S.A.

Sowia 13C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji i doskonalenie procesów produkcyjnych, w tym optymalizacja kosztów;

  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów technicznych, w celu uruchomienia nowego wyrobu;

  • opracowywanie i nadzorowanie zmian w produktach, udoskonalanie istniejących wyrobów;

  • dostosowanie technologii do wytwarzania nowych produktów;

  • kontrola i nadzór nad obowiązującymi branżowymi trendami rozwoju oraz normami technicznymi;

  • wsparcie techniczne działów sprzedaży i zakupów;

  • współpraca z działem kontroli jakości i produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność posługiwania się programami do modelowania i tworzenia dokumentacji technologicznej.

To oferujemy

  • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • szkolenia produktowe niezbędne na stanowisku pracy;

  • stabilność zatrudnienia;

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (po okresie próbnym możliwość uczestnictwa w programie Benefit System Multisport).

O nas

Zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym firma Aztec International S.A. jest największym europejskim kooperantem firmy Aztec Washer z Kalifornii. Portfolio produktowe firmy Aztec zawiera szeroką gamę podkładek uszczelniających, uszczelnień przejść dachowych oraz różnych rodzajów mocowań.

Aztec International specjalizuje się także w wysokiej jakości malowaniu proszkowym w oparciu o własną, specjalnie opracowaną technologię Master Coat.