Oferta pracy

Inżynier Produktu

PanLink Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

PanLink Sp. z o.o.

Skarszewska 15

Tczew

PanLink jest producentem kontraktowym specjalizującym się w produkcji wiązek kablowych, modułów oraz wyrobów gotowych. Główna siedziba firmy znajduję się w Malmo w Szwecji. W Polsce i we Włoszech znajdują się zakłady produkcyjne. Pracując w środowisku opartym na efektywnej współpracy biznesowej, spółka jest zorientowana na budowanie długoterminowych relacji z klientami, dla których największą wartością jest wysoka jakość obsługi oraz zaufanie i wzajemny szacunek.

W chwili obecnej PanLink zatrudnia w Polsce około 370 pracowników.

Firma PanLink jest częścią grupy Fairford, międzynarodowego inwestora, który jako aktywny przedsiębiorca, stwarza możliwości, dzięki którym firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku.
INŻYNIER PRODUKTU

Główne zadania:

  • analiza danych technicznych
  • wsparcie procesów NPI
  • uczestnictwo w działaniach związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych, rozwiązywaniem problemów technicznych oraz wdrażaniem zmian inżynieryjnych
  • wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemie ERP
  • współpraca z klientami w zakresie rozwoju produktu i poszukiwania najbardziej wydajnych rozwiązań technicznych stosowanych w procesie produkcji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • gotowość do współpracy w oparciu o kontrakt B2B
  • wykształcenie wyższe lub min. licencjat w obszarze elektroniki, elektromechaniki, inżynierii mechanicznej
  • minimum 3-letnie doświadczenie inżynieryjne związane z produkcją wiązek kablowych, szaf sterowniczych lub innych produktów elektromechanicznych
  • praktyczna wiedza dotycząca metodologii Lean Manufacturing
  • doświadczenie w realizowaniu projektów w firmie produkcyjnej
  • mile widziana znajomość systemów typu ERP
  • komunikatywny poziom znajomości jęz. angielskiego
  • znajomość programów MS Office i AutoCad / SolidWorks
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
  • zdolności analityczne
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • ciekawe zadania
  • duża samodzielność w działaniu
  • przyjazne środowisko pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy