Oferta pracy

Inżynier produktu w dziale planowania

Zoeller Tech Sp. z o.o.O firmie

  • Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)

    Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie i akceptowanie zamówień klientów pod kątem możliwości technicznego wytworzenia produktu, we współpracy z konstruktorami i technologami

  • kompletacja zamówień klienta w systemie ERP na podstawie zamówień otrzymanych z działu handlowego

  • rozpatrywanie zapytań klienta o wdrożenie nowych funkcjonalności w produktach

  • wsparcie techniczne działu handlowego

  • raportowanie statystyk sprzedaży poszczególnych produktów i opcji ich wyposażenia

  • przygotowanie rekomendacji dotyczących rozwijania lub wygaszania produktów i opcji ich wyposażenia

  • udział w projektach standaryzacji produktów

  • współtworzenie oferty technicznej produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: planowanie produkcji, mechanika i budowa maszyn

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej o produkcji małoseryjnej lub projektowej, preferowane branże: produkcja maszyn, motoryzacyjna

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i pracy dokumentami produkcyjnymi

  • podstawowa znajomość technik wytwarzania

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • inicjatywa w działaniu i chęć do rozwoju standardów pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • znajomość MS Office oraz systemów klasy ERP

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatne kursy językowe

  • dofinansowanie karty Multisport

  • dofinansowanie do wczasów

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zoeller Tech Sp. z o.o.

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.

W Polsce działamy od ponad 25 lat i jesteśmy największym producentem w branży w kraju.

Przewiń do profilu firmy