Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier produktu w dziale Planowania

  • Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZOELLER TECH Sp. z o.o. należąca do grupy Zoeller-Kipper GmbH, jednego z europejskich liderów z branży pojazdów komunalnych, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem szuka kandydatów na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Rekowo Górne (k. Redy)

    Opis stanowiska:

    • współtworzenie oferty technicznej produktów i opcji ich wyposażenia dla klientów
    • nadzór nad cyklem życia produktów
    • weryfikacja poprawności zamówień klientów i ich akceptacja
    • współpraca z działami konstrukcji i produkcji przy realizacji zleceń produkcyjnych
    • wsparcie techniczne działu handlowego

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane zarządzanie produkcją, mechanika i budowa maszyn
    • znajomość dokumentacji technicznej, dokumentacji produktowej
    • podstawowa znajomość technik wytwarzania
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • inicjatywa w działaniu i chęć do rozwoju standardów pracy na nowo utworzonym stanowisku
    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • znajomość MS Office oraz systemów klasy ERP

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • dofinansowanie do wczasów
    • bezpłatne kursy językowe
    • opiekę medyczną
    • grupowe ubezpieczenie na życie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji, jak również zawartych w dokumentach, składanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłego procesu rekrutacji.