Oferta pracy

Inżynier Produktu w dziale R&D

SopemO firmie

Rekrutacja zdalna

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla

Niepołomice

INŻYNIER PRODUKTU
w dziale R&D

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • tworzenie modeli 3D i dokumentacji dla komponentów i złożeń (w tym min. BOM);
  • zarządzanie cyklem życia produktu w bazie PLM;
  • analizy funkcjonalne, QCDT oraz DFMEA dla komponentów i złożeń;
  • optymalizacja designu pod kątem jakości, montażu i kosztów produkcji;
  • zlecanie i analiza wyników testów laboratoryjnych oraz pomiarów metrologicznych;
  • analizy wymagań klienta, technicznych i normowych;
  • projektowanie i budowa prototypów (w tym druk 3D);
  • współuczestnictwo we wdrożeniu produkcji seryjnej;
  • zarządzanie zmianami w produktach gotowych (tzw. ECO);
  • współpraca z dostawcami komponentów seryjnych i prototypowych;

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka lub pokrewne);
  • min 3-5 lat doświadczenia w dziale konstrukcyjnym, technologicznym lub podobnym;
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD (preferowane CREO);
  • praktyczna znajomość oprogramowania PLM (preferowany TeamCenter);
  • znajomość wymiarowania GPS;
  • umiejętność budowy i analizy łańcuchów wymiarowych;
  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność wykonywania analiz MES będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość zagadnień elektrycznych i/lub elektronicznych będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na cel i pozytywne podejście;
  • komunikatywność, samodzielność, rzetelność;

OFERUJEMY

  • możliwość poznania wiodących technologii inżynierii mechanicznej- w tym mechaniki precyzyjnej;
  • tworzenie produktów z obszaru inteligentnych domów;
  • praca w samodzielnym, multidyscyplinarnym, międzynarodowym zespole projektowym;
  • work life-balance  / home office;
  • zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem w swojej branży;
  • dopłaty do posiłków oraz napojów;
  • znakomita atmosfera w pracy;
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatną opiekę medyczna, szkoła językowa, etc.);

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez  Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz  na www.sopem.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy