Oferta pracy

Inżynier Produktu w dziale R&D

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu motoryzacyjnego

  • tworzenie, wprowadzanie i zarządzanie listami materiałowymi do systemu ERP

  • weryfikacja rysunków produktów wg europejskich standardów Automotive

  • weryfikacja dokumentacji klienta pod względem studium wykonalności i analizy ryzyka

  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz nadzór nad systemem ERP

  • wsparcie dla konstruktorów przy tworzeniu próbnych produkcji części i kompletnych produktów

  • wsparcie działu sprzedaży w fazie RFQ (analiza dokumentacji)

  • wsparcie Menedżerów Projektu w fazie realizacji projektu (metodologia APQP)

  • uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach z klientem

Nasze wymagania

  • znajomość technologii pomiarów i testów, znajomość rysunku technicznego i podstaw GD&T

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, projektowanie lub pokrewne)

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii produktu, mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym

  • znajomość procesów wtrysku, znajomość programów CAD

  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu światowym

  • możliwość pracy zdalnej zgodnie z polityką firmy

  • dostęp do platformy szkoleniowej

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Przewiń do profilu firmy