Oferta pracy

Inżynier produktu w obszarze badań i testów

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów badań i testów laboratoryjnych produktów w metodologii

  • wykonywanie badań oraz testów w procesie badań i rozwoju produktów

  • analiza statystyczna wyników badań – rozproszenie, istotność statystyczna

  • tworzenie raportów wykonanych testów

  • tworzenie lub współtworzenie narzędzi badań i testów

  • planowanie badań zgodności produktów z wymaganiami technicznymi

  • wsparcie dla projektantów przy tworzeniu próbnych produkcji części i kompletnych produktów

  • wsparcie menedżerów projektu w fazie realizacji projektu (APQP)

  • uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach z klientem

  • wspieranie innych działów w definiowaniu metodyki i metodologii testowej i badawczej dla procesów operacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, projektowanie lub pokrewne)

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii produktu lub inżynierii testów

  • znajomość technologii pomiarów i testów oraz rysunku technicznego

  • doświadczenie w planowaniu, wykonywaniu i interpretacji statystycznej wyników testów i badań laboratoryjnych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość środowiska LabView

  • umiejętność analitycznego myślenia, znajomość zasad logiki (rachunek zdań)

  • skrupulatność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach

  • dostęp do platformy szkoleniowej

  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole pracowników

  • możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń- ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, bonus świąteczny, MultiSport

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.

Przewiń do profilu firmy