Oferta pracy

Inżynier Produktu

NG Engineering Group

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie testów i własnych rozwiązań,

  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań technologiczno-konstrukcyjnych w celu poprawy jakości produktu,

  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących projektów i detali do produkcji seryjnej,

  • nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań na produkcji,

  • współpraca z innymi działami.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • znajomość głównych procesów produkcyjnych, technik wytwarzania i montażu,

  • znajomość programu CAD,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji.

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale rozwoju produktu w branży AGD albo motoryzacyjnej,

  • znajomość programu CATIA V5.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do karty Multisport

NG Group companies are providers of comprehensive engineering services, equipment and software solutions with the Product Development Process for various industry sectors: automotive, consumer goods, public transportation vehicles, medical equimpent, heavy equimpent, special machinery.

We are the part of NG Engineering Group with more than 500 engineers and professionals in Germany, Poland and Czech Republic. Our succes is built on the reliability and high degree of technical competence provided by our engineers.

Przewiń do profilu firmy