Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produktu

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Setki tysięcy zadowolonych klientów, milion sprzedanych produktów najwyższej jakości, rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy - to właśnie Bakalland S.A.!

Miejsce pracy: Włocławek

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie nadzoru nad przydzieloną grupą produktów
  • Prowadzenie całokształtu prac związanych z opracowaniem receptur i technologii produkcji nowych wyrobów zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Zatwierdzanie wzorców surowców i opracowywanie ich specyfikacji
  • Testowanie nowych surowców
  • Przygotowywanie i korekta tekstów do umieszczenia na opakowaniu jednostkowym
  • Prowadzenie badań trwałościowych produktów
  • Nadzorowanie i pilotowanie pierwszej produkcji nowego produktu
  • Analizowanie wyników degustacji produktów i proponowanie ewentualnych zmian
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie w zakresie swojej odpowiedzialności
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej produktów: karta recepturalna, instrukcja technologiczną i specyfikacja produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe Technologia Żywności
  • Wymagane doświadczenie: minimum rok na podobnym stanowisku
  • Znajomość języków obcych: angielski B1
  • Znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, system SAP
  • Prawo jazdy: kategoria B
  • Umiejętność prowadzenia prac recepturalnych
  • Umiejętność oceny sensorycznej
  • Znajomość specyfikacji/funkcjonalności surowców
  • Znajomość przepisów prawa spożywczego
  • Znajomość systemów jakości (HACCP, ISO 9001, ISO 22000)

Oferujemy:

  • Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju oraz pracę z wymagającym produktem o najwyższych standardach jakościowych

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bakalland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się