Ta oferta pracy jest nieaktualna od 474 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Produktu

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Setki tysięcy zadowolonych klientów, milion sprzedanych produktów najwyższej jakości, rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy - to właśnie Bakalland S.A.!

    Miejsce pracy: Włocławek

    Opis stanowiska:

    • Sprawowanie nadzoru nad przydzieloną grupą produktów
    • Prowadzenie całokształtu prac związanych z opracowaniem receptur i technologii produkcji nowych wyrobów zgodnie z obowiązującą procedurą
    • Zatwierdzanie wzorców surowców i opracowywanie ich specyfikacji
    • Testowanie nowych surowców
    • Przygotowywanie i korekta tekstów do umieszczenia na opakowaniu jednostkowym
    • Prowadzenie badań trwałościowych produktów
    • Nadzorowanie i pilotowanie pierwszej produkcji nowego produktu
    • Analizowanie wyników degustacji produktów i proponowanie ewentualnych zmian
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie w zakresie swojej odpowiedzialności
    • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej produktów: karta recepturalna, instrukcja technologiczną i specyfikacja produktu

    Wymagania:

    • Wykształcenie: wyższe Technologia Żywności
    • Wymagane doświadczenie: minimum rok na podobnym stanowisku
    • Znajomość języków obcych: angielski B1
    • Znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, system SAP
    • Prawo jazdy: kategoria B
    • Umiejętność prowadzenia prac recepturalnych
    • Umiejętność oceny sensorycznej
    • Znajomość specyfikacji/funkcjonalności surowców
    • Znajomość przepisów prawa spożywczego
    • Znajomość systemów jakości (HACCP, ISO 9001, ISO 22000)

    Oferujemy:

    • Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju oraz pracę z wymagającym produktem o najwyższych standardach jakościowych

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bakalland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.