Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Produktu

ZBJ Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzorowanie eksperymentów laboratoryjnych oraz produkcyjnych.

  • Raportowanie wyników eksperymentów oraz prób technologicznych w formie elektronicznej.

  • Tworzenie oraz aktualizację wyjściowej dokumentacji produktowej oraz surowcowej (RM, PS, DWG).

  • Wykonywanie, analizowanie oraz raportowanie testów filtrów oraz kapsuł filtracyjnych (np. test Impulsowy).

  • Wykonywanie pomiarów wyprasek plastikowych, obudów oraz innych elementów filtrów.

  • Analizę produktów SPSD zgodnie z zaistniałymi potrzebami klientów.

  • Współpracę z funkcjami produkcyjnymi, jakościowymi, procesowymi oraz innymi wspierającymi w Polsce i za granicą.

  • Prowadzenie oraz wspieranie projektów: wprowadzania nowych oraz modyfikacji istniejących produktów, zmiany surowców, oszczędnościowych, zmiany opakowań, itp

Nasze wymagania

  • Umiejętności oraz wiedzy dotyczącej pracy w laboratorium fizycznym i chemicznym.

  • Znajomości programów pakietu Microsoft Office.

  • Znajomości oprogramowania statystycznego Minitab.

  • Otwartości, elastyczności, komunikatywności oraz chęci rozwoju.

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Znajomość podstawowych mechanizmów filtracji zastosowanych w produktach 3M SPSD.

  • Znajomość i umiejętności pracy w środowisku 3D Solid Works lub podobnym.

To oferujemy

  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne zarobki

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim i angielskim.