Oferta pracy

Inżynier Produktu

3M Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Kowalska 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

3M Wrocław Sp. z o.o.

Kowalska 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzorowanie eksperymentów laboratoryjnych oraz produkcyjnych

  • Raportowanie wyników eksperymentów oraz prób technologicznych w formie elektronicznej

  • Tworzenie oraz aktualizację wyjściowej dokumentacji produktowej oraz surowcowej (RM, PS, DWG)

  • Wykonywanie, analizowanie oraz raportowanie testów

  • Wykonywanie pomiarów wyprasek plastikowych, obudów oraz innych elementów filtrów

  • Analizę produktów godnie z zaistniałymi potrzebami klientów

  • Współpracę z funkcjami produkcyjnymi, jakościowymi, procesowymi oraz innymi działami wspierającymi w Polsce i za granicą

  • Prowadzenie oraz wspieranie projektów: wprowadzania nowych oraz modyfikacji istniejących produktów, zmiany surowców, oszczędnościowych, zmiany opakowań, itp.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku z odpowiedzialnością za produkt

  • Umiejętność oraz wiedza dotycząca pracy w laboratorium fizycznym i chemicznym

  • Znajomość programów pakietu Microsoft Office

  • Znajomość oprogramowania statystycznego Minitab

  • Otwartość, elastyczność, komunikatywność oraz chęć rozwoju

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Znajomość i umiejętności pracy w środowisku 3D Solid Works lub podobnym będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów oraz praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dobre warunki finansowe

  • Coroczną nagrodę wakacyjną

  • Benefity, jak m.in.: multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz emerytalny

  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • Dofinansowanie posiłków

  • Bezpłatny transport dla pracowników

  • Parking i rowerownię na terenie zakładów

  • Ciekawą ofertę szkoleniową, udział w projektach i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Nauka i opracowane w 3M nowoczesne technologie znajdują zastosowanie na całym świecie, poprawiając jakość życia.

3M od lat angażuje się w innowacje. Budując przestrzeń do poszukiwania nowych rozwiązań, zachęcamy i wspieramy naszych pracowników do podejmowania ryzyka w wypracowywaniu kreatywnych rozwiązań. Czerpiemy z różnorodności, co owocuje innowacyjnością. U nas możesz wykorzystać swój talent, tworząc rozwiązania, które mają znaczenie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Na aplikacje w języku angielskim czekamy do 09.05.2021.