Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier produktu

Van Raam International Spółka z o.o.O firmie

Van Raam International Spółka z o.o.

Wyzwolenia 37

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i koordynowanie zmian inżynieryjnych dla istniejących produktów

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej do potrzeb specyfiki produkcji

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań dla problemów technicznych

  • Optymalizacja istniejących oraz wprowadzanie nowych procesów technologicznych i metod produkcji

  • Rozwiązywanie problemów dotyczących produktów we współpracy z innymi obszarami

  • Udział w projektach wdrożeniowych nowych wyrobów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane osoby z ukończonym kierunkiem mechanika i budowa maszyn

  • Doświadczenie w projektowaniu z użyciem programów 3D (Solid Works, Catia)

  • Minimum dwa lata doświadczenia w prowadzeniu projektów związanych z implementacją i rozwojem nowych procesów i produktów

  • Doświadczenie z obsługą systemów ERP

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Dopłaty do dojazdów

  • Benefity pozapłacowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenia zagraniczne

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Udział w uruchamianiu nowych linii

Grupa Van Raam jest światowym liderem produkcji rowerów specjalnego zastosowania. Specjalnością firmy Van Raam są rowery trójkołowe, skutery, tandemy, tandemy side-by-side, rowery transportowe, a także rowery komfortowe. Sprzedaż rowerów Van Ram jest realizowana na całym świecie i koncentruje się głownie we wszystkich krajach Europy oraz Ameryki Północnej. W Van Raam stosujemy innowacyjne i nowoczesne techniki produkcji. Więcej informacji o nas można znaleźć na stronie www.vanraam.com.

W związku z dynamicznym rozwojem fabryki w Wykrotach do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier produktu.

Przewiń do profilu firmy

Dział R&D nieustannie pracuje nad rozwojem wysokiej jakości rowerów. Dzięki szerokiej gamie modeli i opcji staramy się umożliwić każdemu jazdę na rowerze tam, gdzie jest to możliwe (Let's All Cycle). Jako inżynierowie mamy wyzwanie zaprojektowania rowerów o najlepszych właściwościach jezdnych. Współczesny design i trwałość mają kluczowe znaczenie.