Oferta pracy

Numer referencyjny IPR/01/17
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Inżynier Produktu

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ważna 8 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie do produkcji nowych typów jachtów na bazie dokumentacji dostarczonej przez biuro projektowe oraz nadzór i aktualizacja dokumentacji dla modeli seryjnych,

  • Dostosowywanie dokumentacji technicznej do potrzeb specyfiki produkcji,

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań dla problemów technicznych,

  • Koordynowanie wprowadzania zmian projektowych w produkcie,

  • Optymalizacja istniejących oraz wprowadzanie nowych procesów technologicznych i metod produkcji wykorzystywanych przy wytwarzaniu jachtów z laminatu,

  • Wsparcie techniczne działów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (Budowa Jachtów, Mechanika, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji),

  • Doświadczenia w pracy przy procesach produkcyjnych,

  • Bardzo dobrej umiejętności czytania i analizowania rysunków technicznych pod względem wykonalności i zagrożeń,

  • Znajomość programów środowiska CAD,

  • Wiedzy z zakresu prowadzenia projektów,

  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim lub niemiecki,

  • Komunikatywności, energii i chęci do podejmowania nowych wyzwań,

  • Pasja żeglarska będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy,

  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy,

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatną opiekę medyczną.

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji jachtów żaglowych i motorowych. Firma jest częścią Hanse Group, jednego z największych na świecie producentów jachtów oceanicznych.

Przewiń do profilu firmy