Inżynier Programista - Elektronik

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Wałbrzyska 11

Warszawa

Poszukujemy inżyniera do działu R&D.
Jesteśmy wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego,
działającą również w obszarze zaawansowanych systemów pomiarowych dla nauki.

Zadania:

  • Udział w rozwoju istniejących produktów z dziedziny elektroniki kontrolno-pomiarowej do technologii kwantowych
  • Prace koncepcyjne nad nowymi produktami, rozwój portfolio firmy
  • Udział w tworzeniu systemów bazujących na produktach firmy dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta
  • Wsparcie w tworzeniu automatycznych systemów testujących
    (m.in. związanych z technologią kwantową oraz systemami synchronizacji czasu)
  • Pomoc przy wdrożeniu opracowanych rozwiązań do seryjnej produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 1 rok
  • Doświadczenie w programowaniu FPGA (VHDL)
  • Umiejętność programowania w dowolnym języku (najchętniej Python, C)
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów (software-hardware integration)
  • Podstawowa znajomość elektroniki i zasad pracy ze sprzętem
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (pisanie dokumentacji, kontakt z klientem)
  • Zaangażowanie, chęć rozwoju

Mile widziane:

  • Znajomość układów FPGA firmy Xilinx
  • Znajomość oprogramowania Vivado, Altium Designer
  • Znajomość technologii: GIT, Django
  • Podstawowa znajomość baz danych

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w obszarach Scientific Instrumentation
  • Możliwość nauki i rozwoju - chętnie dzielimy się wiedzą
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość łączenia pracy i nauki)
  • Dofinansowanie do benefitów pozapłacowych
W CV koniecznie musi znaleźć się dopisek "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creotech Instruments S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy