Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Programista Embedded

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

trakt świętego Wojciecha 237

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C

  • GSM

  • GPS

Mile widziane

  • Linux

  • Git

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • tworzysz i rozwijasz oprogramowanie na mikrokontrolery, od fazy prototypów do produkcji

  • masz wpływ na rozwój urządzeń wytwarzanych w naszych zakładach

  • uczestniczysz w projektach IoT

  • masz wpływ na rozwój zarówno oprogramowania jak i sprzętu

  • optymalizujesz istniejące rozwiązania i rekomendujesz możliwe ulepszenia

Nasze wymagania

  • tworzysz oprogramowanie w systemach Embedded (C/C++)

  • posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znasz protokoły komunikacji: USART, I2C, SPI, CAN

  • jesteś zaznajomiony z modułami GSM, GPS lub Bluetooth

  • masz podstawową wiedzę o protokołach sieciowych oraz sieciach telekomunikacyjnych

  • Linux na mikrokontrolery

  • FreeRTOS

  • zagadnienia systemów czasu rzeczywistego

  • technik testowania oprogramowania

  • git oraz JIRA

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie ze 100proc. polskim kapitałem

  • elastyczny czas pracy (zaczynamy pracę między 6:00 a 10:00)

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym pracy zdalnej i biurowej

  • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju zawodowego

  • darmowe lekcje angielskiego

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • darmowy parking

  • brak dress code-u

  • możliwość angażowania się w inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z Team Liderem i HR

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy