Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Programista Embedded

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Cystersów 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzysz i rozwijasz oprogramowanie na mikrokontrolery

  • masz możliwość wprowadzenia prototypów do produkcji i zobaczenia realnych produktów – rezultatów swojej pracy w naszych zakładach produkcyjnych

  • uczestniczysz w projektach związanych z wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań 5G ready oraz sztucznej inteligencji w naszych fabrykach oraz budową infrastruktury IoT w komunikacji z Microsoft Azure

  • implementujesz oprogramowanie zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi działu R&D

  • masz wpływ na rozwój zarówno oprogramowania jak i sprzętu

  • optymalizujesz istniejące rozwiązania i rekomendujesz możliwe ulepszenia

  • przeprowadzasz testy developerskie i poprawiasz wykryte błędy

  • tworzysz dokumentację projektową

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętność tworzenia oprogramowania w systemach Embedded

  • posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju (większe doświadczenie potraktujemy jako atut na stanowisko seniorskie)

  • umiesz pisać w języku C

  • znasz język C++ - potraktujemy to jako dodatkowy atut

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektronika, Automatyka i Robotyka, Informatyka)

  • umiesz programować systemy czasu rzeczywistego

  • znasz zagadnienia dotyczące komunikacji z modułami GSM, GPS lub Bluetooth

  • znasz standardy komunikacji po TCP/IP

  • znasz protokoły komunikacji: USART, I2C, SPI, CAN

Mile widziane

  • doświadczenie z systemem Linux na mikrokontrolery

  • doświadczenie z systemem FreeRTOS

  • doświadczenie z technikami testowania oprogramowania

  • doświadczenie z repozytorium git i podstawowymi procesami rozwoju oprogramowania

  • znajomość podstaw szeroko pojętej inżynierii oprogramowania

To oferujemy

  • zadania dostosowane do Twojego doświadczenia i kompetencji

  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego

  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • miejsce pracy w centrum miasta z doskonale rozwiniętym węzłem komunikacyjnym lub możliwością parkingu pod budynkiem firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Grupa Fideltronik to rodzinna, polska firma w ramach której działają: Fideltronik Smart Factory, Fitech oraz Inssue. Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.