Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier programista Microsoft

ENERGYIT Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • Ekspercka znajomość Active Directory

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu domeną o złożonej topologii

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie konsolidacji lasów/domen za pośrednictwem ADMT lub QMM

  • Bardzo dobra znajomość DNS

  • Znajomość DHCP (migracje scopeów pomiędzy lasami)

  • Znajomość DFS

  • PKI - znajomość zagadnień związanych z wydawanie certyfikatów oraz podpisywaniem requestów

  • Znajomość Powershell

  • Prawo jazdy kat B

  • Otwartość na podróże służbowe

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju w firmie (branża IT)

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w branży IT

  • Pracę ze sprzętem i programami wiodących firm na rynku IT

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Szkolenia certyfikacyjne

ENERGYIT Sp. z o.o.

ENERGYIT Sp. z o.o. jest integratorem systemów informatycznych. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania wspomagające zarządzanie oraz optymalizujące procesy biznesowe dużych i średnich przedsiębiorstw. Szukamy ludzi otwartych na nowe technologie i lubiących doskonalić swoje umiejętności.

Przewiń do profilu firmy